Стипендії

Стипендії — це фінансові винагороди, що пропонуються університетами чи іншими освітніми організаціями для фінансової підтримки студентів у навчанні. Стипендії призначаються у зв’язку з фінансовими потребами, за здібності до навчання, як суспільне благо, за спортивні або мистецькі здібності чи в результаті поєднання умов вище.

Стипендії Keystone для студентів, що здобувають базову вищу освіту

Keystone Academic Solutions пропонує чотири стипендії для студентів, що здобуватимуть базову вищу освіту, вартістю 2000 дол. США кожна. Стипендії будуть запропоновані для студентів, що мають високі показники успішності в навчанні та продемонструють прагнення змінити світ на краще через свою освіту. Створіть обліковий запис на наших веб-сайтах, а потім шукайте навчальні програми по всьому світу й подайте заявку на навчання. Подайте заявку на стипендію Keystone до 31-го травня 2021 року, надішліть лист про зарахування від одного з університетів, перерахованих на наших веб-сайтах, та отримайте одну із чотирьох стипендій, що допоможе профінансувати ваше навчання!

Стипендії Keystone для студентів, що здобувають повну вищу освіту

Keystone Academic Solutions пропонує дві стипендії для студентів, що здобуватимуть повну вищу освіту, вартістю 4000 дол. США та 10000 дол. США. Стипендії будуть запропоновані для студентів, що мають високі показники успішності в навчанні та продемонструють прагнення змінити світ на краще через свою освіту. Створіть обліковий запис на наших веб-сайтах, а потім шукайте навчальні програми по всьому світу й подайте заявку на навчання. Подайте заявку на стипендію Keystone до 31-го травня 2021 року, надішліть лист про зарахування від одного з університетів, перерахованих на наших веб-сайтах, та отримайте одну із чотирьох стипендій, що допоможе профінансувати ваше навчання!